3 stycken. smärre bruksslitage. inga synliga skador. Diameter 21,5 cm.
1 100 SEK | 2019-02-24 19:15 |
1 000 SEK | 2019-02-24 19:15 |
500 SEK | 2019-02-24 18:50 |
450 SEK | 2019-02-23 15:47 |
300 SEK | 2019-02-24 16:34 |
100 SEK | Startpris |