Kosta Boda, ett par, numrerade, samt signerade, i box. Fint skick, dammig box. Höjd 26 cm.
1 500 SEK | 2019-02-24 19:04 |
1 400 SEK | 2019-02-15 19:49 |
1 200 SEK | 2019-02-17 13:56 |
350 SEK | 2019-02-09 20:21 |
250 SEK | 2019-02-09 14:58 |
100 SEK | Startpris |