3 delar, Stockholm 1870-tal, smärre bruksslitage, vikt 1564 gram
4 300 SEK | 2019-03-01 16:48 |
4 200 SEK | 2019-03-02 17:16 |
3 800 SEK | 2019-03-02 14:07 |
3 100 SEK | 2019-02-18 18:15 |
1 800 SEK | 2019-02-26 22:37 |
1 600 SEK | 2019-02-25 22:39 |
100 SEK | Startpris |