Klarglas med underfång i blått och gult. Signerad "Orrefors Ariel Nr 524-G, Ingeborg Lundin". Smärre bruksslitage, höjd 15 cm.
3 500 SEK | 2019-03-03 19:02 |
3 400 SEK | 2019-03-03 19:02 |
3 200 SEK | 2019-03-03 16:25 |
3 100 SEK | 2019-03-03 10:02 |
2 800 SEK | 2019-03-02 16:19 |
1 900 SEK | 2019-02-28 17:24 |
1 500 SEK | 2019-03-01 19:37 |
1 300 SEK | 2019-02-23 20:37 |
1 000 SEK | 2019-02-16 19:05 |
700 SEK | 2019-02-17 16:26 |
100 SEK | 2019-02-16 18:14 |
100 SEK | Startpris |