1800-talets slut, furu, dörr med bakomliggande hyllplan, utdragsskiva. Bruksslitage. 48 x 34 cm, höjd 68 cm.
150 SEK | 2019-03-10 19:41 |
125 SEK | 2019-03-04 11:59 |
100 SEK | Startpris |