Ett par, 1900-tal, med plats för 2 levande ljus vardera. Bruksslitage, en ljusarm lös. Höjd 64 cm.
550 SEK | 2019-03-05 15:52 |
500 SEK | 2019-03-05 22:29 |
100 SEK | Startpris |