Signerad samt numrerad 62/75, bildmått 46 x 59
1 000 SEK | 2019-03-10 17:51 |
950 SEK | 2019-03-10 19:51 |
750 SEK | 2019-03-10 19:51 |
450 SEK | 2019-03-10 18:03 |
175 SEK | 2019-03-02 07:41 |
100 SEK | Startpris |