"Evening on the Trent", England omkring sekelskifte 18/1900-tal. signerad "N Peach", bildmått 41 x 61 cm
300 SEK | 2019-03-10 19:51 |
250 SEK | 2019-03-09 20:03 |
200 SEK | 2019-03-10 14:28 |
100 SEK | Startpris |