Komposition, signerad samt numrerad 20/60, bildmått 49 x 63 cm
2 000 SEK | 2019-03-10 19:55 |
1 900 SEK | 2019-03-10 19:55 |
1 800 SEK | 2019-03-10 19:54 |
1 700 SEK | 2019-03-10 19:54 |
1 400 SEK | 2019-03-10 19:54 |
1 100 SEK | 2019-03-10 17:40 |
400 SEK | 2019-03-03 20:43 |
100 SEK | Startpris |