Mahognyfaner, 4 utdragslådor med mässingsbeslag, 2 klaffar . Bruksslitage. 94/134 x 40 cm, höjd 74 cm.
175 SEK | 2019-03-10 19:57 |
150 SEK | 2019-03-09 11:45 |
100 SEK | Startpris |