Kustbild, Shanghai, signerad samt daterad 1912, 12,5 x 29 cm
450 SEK | 2019-03-10 20:01 |
400 SEK | 2019-03-10 20:01 |
150 SEK | 2019-02-23 09:50 |
125 SEK | 2019-03-09 23:08 |
100 SEK | Startpris |