1900-talets första hälft, utdragslådor i sarg, 103 x 70, höjd 79, 2 slag á 26 cm, bruksslitage
450 SEK | 2019-03-10 20:03 |
400 SEK | 2019-03-10 20:03 |
300 SEK | 2019-03-09 11:49 |
100 SEK | Startpris |