Aluminium, numrerad 123/500, smärre bruksslitage, längd skulptur exkl. sockel 14 cm
4 200 SEK | 2019-03-09 20:06 |
4 100 SEK | 2019-03-10 19:02 |
3 900 SEK | 2019-02-20 14:30 |
1 000 SEK | 2019-02-25 21:54 |
650 SEK | 2019-02-23 18:59 |
100 SEK | Startpris |