Ett par, mässing, modellnummer 2334, formgiven 1920-tal, mässing, djup ca 25 cm, smärre bruksslitage.
1 800 SEK | 2019-03-10 20:10 |
1 700 SEK | 2019-02-28 05:29 |
1 600 SEK | 2019-02-27 22:51 |
400 SEK | 2019-02-26 00:22 |
100 SEK | 2019-02-25 12:10 |
100 SEK | Startpris |