5 st, bl.a. Goebel. Bruksslitage, större fågel med bottennagg. Höjd 7-14,5 cm.
350 SEK | 2019-03-10 20:15 |
300 SEK | 2019-03-10 20:14 |
250 SEK | 2019-03-10 20:14 |
125 SEK | 2019-02-25 14:34 |
100 SEK | Startpris |