Omkring 1900-talets mitt, bruksslitage, höjd 60 cm exkl. kedja
500 SEK | 2019-02-27 16:57 |
450 SEK | 2019-03-10 20:39 |
250 SEK | 2019-03-09 18:35 |
100 SEK | Startpris |