"Hägring", signerad, daterad 1960 samt numrerad 16/50, bildmått 34 x 26 cm
750 SEK | 2019-03-07 18:24 |
700 SEK | 2019-03-10 20:39 |
400 SEK | 2019-03-07 19:04 |
100 SEK | Startpris |