"Den gamla dassdörren" Signerad, samt numrerad (155/264), daterad - 68. Bildmått 85 x 52 cm.
500 SEK | 2019-03-10 16:36 |
450 SEK | 2019-03-10 19:16 |
350 SEK | 2019-03-10 18:58 |
100 SEK | Startpris |