Patinerad brons, signerad samt numrerad "Dali B -087/330", gjutarstämpel "Foneria Mibrosa, Barcelona", inga anmärkningar. L ca. 23, H ca. 10.5 cm
28 000 SEK | 2019-03-10 18:26 |
27 500 SEK | 2019-03-10 18:26 |
18 000 SEK | 2019-03-09 20:10 |
15 400 SEK | 2019-03-09 14:12 |
12 000 SEK | 2019-03-01 18:56 |
11 800 SEK | 2019-02-20 14:36 |
11 800 SEK | 2019-02-22 22:11 |
10 600 SEK | 2019-02-22 21:11 |
7 400 SEK | 2019-02-22 18:55 |
5 000 SEK | 2019-02-22 15:17 |
4 000 SEK | 2019-02-22 12:26 |
100 SEK | Startpris |