1900-talets början, smärre bruksslitage. Mindre kantnagg i nederkant på kupa. Höjd inkl brännrör 59 cm.
750 SEK | 2019-03-10 19:25 |
700 SEK | 2019-03-10 19:25 |
250 SEK | 2019-03-04 11:54 |
175 SEK | 2019-03-10 11:47 |
100 SEK | Startpris |