1900-talets början. Fungerar enlig uppgift, smärre bruksslitage. Höjd 46 cm.
850 SEK | 2019-03-10 19:25 |
800 SEK | 2019-03-10 19:25 |
700 SEK | 2019-03-10 18:31 |
450 SEK | 2019-03-10 11:49 |
400 SEK | 2019-02-24 21:19 |
150 SEK | 2019-03-06 18:42 |
100 SEK | 2019-02-23 18:29 |
100 SEK | Startpris |