Omkring 1940-tal, slitage, skador, rost
950 SEK | 2019-03-10 19:37 |
900 SEK | 2019-03-10 19:37 |
800 SEK | 2019-03-10 18:44 |
750 SEK | 2019-03-06 17:47 |
650 SEK | 2019-02-26 14:43 |
600 SEK | 2019-02-27 19:45 |
450 SEK | 2019-02-25 22:55 |
250 SEK | 2019-02-25 06:26 |
200 SEK | 2019-02-24 21:00 |
150 SEK | 2019-02-22 17:36 |
100 SEK | 2019-02-22 14:41 |
100 SEK | Startpris |