Omkring 1940-tal, gulddouble, senare armband, bruksslitage, diam. 33 mm, går vid inskrivningstillfället
500 SEK | 2019-04-27 18:08 |
500 SEK | 2019-04-28 17:06 |
125 SEK | 2019-04-10 09:23 |
100 SEK | 2019-04-03 20:00 |
100 SEK | Startpris |