1920-tal, vitemaljerad urtavla med arabiska siffror, sekundvisning, serienummer 256217, verknummer 135723, originaletui, smärre bruksslitage, hårspricka i urtavla, går vid inskrivningstillfället, diameter 45 mm
13 800 SEK | 2019-04-28 18:04 |
13 600 SEK | 2019-04-28 18:04 |
13 000 SEK | 2019-04-24 08:51 |
12 000 SEK | 2019-04-08 16:07 |
12 000 SEK | 2019-04-12 11:52 |
10 200 SEK | 2019-04-04 15:39 |
2 600 SEK | 2019-04-03 23:18 |
100 SEK | Startpris |