2 st varav en med bärnsten, bruksslitage, diameter 65-80 mm, längd kedja 65 cm, kedjan ostämplad
150 SEK | 2019-04-28 18:13 |
125 SEK | 2019-04-28 18:12 |
100 SEK | Startpris |