Stål samt vitguld, 1981, diam. 36 mm, quartz, ref. 5035, nytt safirglas, integrerad originallänk med viklås, ref. 17010. ser. nr 6500261, tillbehör: certifikat, smärre repor på boett samt länk med slitage
25 000 SEK | 2019-04-28 17:00 |
24 500 SEK | 2019-04-28 16:55 |
22 000 SEK | 2019-04-11 07:27 |
21 500 SEK | 2019-03-18 13:20 |
8 400 SEK | 2019-04-06 18:48 |
4 200 SEK | 2019-04-03 23:16 |
100 SEK | Startpris |