1900-talets mitt, smärre bruksslitage, höjd exkl. kedja 48 cm
1 100 SEK | 2019-03-13 15:42 |
1 000 SEK | 2019-03-17 19:04 |
700 SEK | 2019-03-04 11:49 |
400 SEK | 2019-03-09 19:53 |
300 SEK | 2019-03-03 14:36 |
100 SEK | Startpris |