Körsbärs- samt björkfaner, fem delar varav en fristående vitrin med belysning, nyare tillverkning, smärre bruksslitage bredd per sektion 80, höjd 40-80 cm (88 cm med sockel).
1 000 SEK | 2019-03-17 19:00 |
950 SEK | 2019-03-17 19:01 |
100 SEK | Startpris |