12 st, smärre bruksslitage. Inga nagg. Höjd 20 cm.
850 SEK | 2019-03-17 19:13 |
800 SEK | 2019-03-17 19:13 |
750 SEK | 2019-03-17 19:13 |
500 SEK | 2019-03-01 19:22 |
250 SEK | 2019-03-14 09:26 |
125 SEK | 2019-03-04 19:31 |
100 SEK | Startpris |