6 st, för Karl Andersson & Söner, 1900-talets andra hälft. Ek med flätad sits. Brännmärkta, smärre bruksslitage. En med skador på sits, en med skadat fäste till armstöd.
10 400 SEK | 2019-03-17 19:02 |
10 200 SEK | 2019-03-17 19:02 |
9 800 SEK | 2019-03-17 19:02 |
5 800 SEK | 2019-03-16 19:55 |
4 200 SEK | 2019-03-15 18:03 |
4 000 SEK | 2019-03-02 21:56 |
3 500 SEK | 2019-03-03 00:03 |
3 100 SEK | 2019-03-02 09:52 |
550 SEK | 2019-03-01 18:18 |
100 SEK | Startpris |