1900-tal, hals med konstlagning, bottenringsnagg, höjd 56,5 cm
4 400 SEK | 2019-03-17 19:16 |
4 300 SEK | 2019-03-17 19:16 |
2 500 SEK | 2019-03-17 18:28 |
1 100 SEK | 2019-03-16 08:30 |
250 SEK | 2019-03-14 15:09 |
125 SEK | 2019-03-13 10:26 |
100 SEK | 2019-03-10 21:00 |
100 SEK | Startpris |