Signerad samt numrerad 125/150, bildmått 57 x 57 cm
450 SEK | 2019-03-24 19:05 |
400 SEK | 2019-03-24 18:14 |
300 SEK | 2019-03-20 14:14 |
200 SEK | 2019-03-12 11:00 |
100 SEK | Startpris |