1900-talets början, 4 utdragslådor, samt dörrpar med bakomliggande förvaring. Senare bemålning, Bruksslitage. 88 x 48 cm, höjd 141 cm.
1 300 SEK | 2019-03-24 19:14 |
1 200 SEK | 2019-03-24 19:14 |
950 SEK | 2019-03-24 19:13 |
900 SEK | 2019-03-24 18:13 |
850 SEK | 2019-03-24 15:23 |
750 SEK | 2019-03-20 22:04 |
700 SEK | 2019-03-20 12:19 |
650 SEK | 2019-03-20 10:29 |
600 SEK | 2019-03-19 12:54 |
350 SEK | 2019-03-09 16:10 |
100 SEK | Startpris |