Omkring 1930-tal, glas samt bronserad metall, smärre bruksslitage, ciameter 58 cm. höjd 50 cm.
3 100 SEK | 2019-03-24 19:03 |
3 000 SEK | 2019-03-24 19:03 |
1 900 SEK | 2019-03-24 19:02 |
1 200 SEK | 2019-03-24 19:02 |
750 SEK | 2019-03-23 14:42 |
450 SEK | 2019-03-21 12:34 |
250 SEK | 2019-03-08 20:31 |
200 SEK | 2019-03-10 12:31 |
100 SEK | Startpris |