Signerad samt numrerad 11/100, bildmått 27,5 x 21,5 cm
600 SEK | 2019-03-10 18:23 |
550 SEK | 2019-03-24 19:04 |
350 SEK | 2019-03-10 18:10 |
100 SEK | Startpris |