1900-talets första hälft, trä med sittande man ombord, bruksslitage, längd 33 cm
900 SEK | 2019-03-24 13:15 |
850 SEK | 2019-03-24 19:04 |
650 SEK | 2019-03-22 14:06 |
600 SEK | 2019-03-24 11:51 |
350 SEK | 2019-03-23 22:41 |
250 SEK | 2019-03-16 14:22 |
250 SEK | 2019-03-21 22:37 |
125 SEK | 2019-03-16 09:27 |
100 SEK | 2019-03-10 18:29 |
100 SEK | Startpris |