Furu, underdel med 2+2 utdragslådor, överdel med dörrpar med bakomliggande hyllinredning, bruksslitage, skador, saknar lås, senare bemålning. 130 x 46 cm, höjd 230 cm.
750 SEK | 2019-03-31 18:51 |
700 SEK | 2019-03-31 19:02 |
600 SEK | 2019-03-31 19:02 |
500 SEK | 2019-03-18 17:59 |
100 SEK | 2019-03-16 14:20 |
100 SEK | Startpris |