17/1800-tal, senare stöt i marmor, bruksslitage, höjd mortel 11 cm
175 SEK | 2019-03-31 19:34 |
150 SEK | 2019-03-31 19:33 |
125 SEK | 2019-03-31 16:43 |
100 SEK | 2019-03-20 20:23 |
100 SEK | Startpris |