Ett par, omkring 1930-tal, brons, smärre bruksslitage, höjd
400 SEK | 2019-03-31 19:38 |
350 SEK | 2019-03-31 19:37 |
175 SEK | 2019-03-28 10:47 |
175 SEK | 2019-03-30 15:41 |
125 SEK | 2019-03-21 12:40 |
100 SEK | Startpris |