Stockholm 1900-talets första kvartal, nysilver samt horn, smärre bruksslitage, gravyr, höjd 58 cm
1 100 SEK | 2019-03-31 18:37 |
1 000 SEK | 2019-03-30 13:00 |
700 SEK | 2019-03-29 16:09 |
600 SEK | 2019-03-26 14:05 |
300 SEK | 2019-03-22 13:56 |
200 SEK | 2019-03-19 02:23 |
100 SEK | 2019-03-18 19:07 |
100 SEK | Startpris |