1900-talets första hälft, bemålat trä. Bruksslitage, diam 42 cm, höjd 90 cm.
350 SEK | 2019-03-31 19:06 |
300 SEK | 2019-03-31 19:06 |
250 SEK | 2019-03-17 23:44 |
200 SEK | 2019-03-31 19:06 |
100 SEK | Startpris |