1900-talets första hälft, senare bemålning, samt klädsel. Bruksslitage.
9 200 SEK | 2019-03-31 20:07 |
9 000 SEK | 2019-03-31 20:06 |
3 500 SEK | 2019-03-31 18:49 |
1 400 SEK | 2019-03-31 18:37 |
950 SEK | 2019-03-27 19:32 |
300 SEK | 2019-03-24 06:34 |
250 SEK | 2019-03-19 14:42 |
100 SEK | Startpris |