1800-talets slut, mahogny samt pyramidmahogny, senare beslag, smärre bruksslitage, 103 x 46 cm, höjd 121 cm.
400 SEK | 2019-03-31 20:11 |
350 SEK | 2019-03-29 10:09 |
100 SEK | Startpris |