1900-talets andra hälft, Mässing, samt metall och glas. 2 elektriska ljuspunkter. Smärre bruksslitage, saknar takkontakt. Längd 48 cm.
800 SEK | 2019-03-31 17:22 |
750 SEK | 2019-03-31 20:17 |
450 SEK | 2019-03-31 20:17 |
125 SEK | 2019-03-30 20:41 |
100 SEK | 2019-03-26 21:20 |
100 SEK | Startpris |