1800-talets slut, bruksslitage, går vid fototillfället, höjd 59 cm
300 SEK | 2019-03-28 11:17 |
300 SEK | 2019-03-31 20:22 |
200 SEK | 2019-03-31 20:22 |
100 SEK | 2019-03-24 19:38 |
100 SEK | Startpris |