Hus i förgyllt trä, urtavla i trä med intarisadekor, smärre yttre bruksslitage, ej funktionstestad, höjd 70 cm, pendel samt nyckel medföljer
250 SEK | 2019-03-31 18:58 |
200 SEK | 2019-03-30 16:14 |
100 SEK | Startpris |