Omkring 1900-talets mitt, smärre bruksslitage, damm, höjd exkl. kedja 65 cm
2 100 SEK | 2019-03-31 19:09 |
2 000 SEK | 2019-03-31 18:59 |
1 300 SEK | 2019-03-31 18:36 |
1 200 SEK | 2019-03-31 18:34 |
600 SEK | 2019-03-30 22:33 |
350 SEK | 2019-03-30 14:50 |
175 SEK | 2019-03-29 23:45 |
100 SEK | Startpris |