1900-talets första hälft, 3 delar, utdragslåda, bruksslitage, borden kärvar, mått största bordet 52 x 41, höjd 72 cm
250 SEK | 2019-03-17 13:36 |
200 SEK | 2019-03-21 08:07 |
125 SEK | 2019-03-16 23:40 |
100 SEK | 2019-03-16 14:21 |
100 SEK | Startpris |