Omkring 1970-tal, strl 36, bruksslitage
350 SEK | 2019-03-31 18:10 |
300 SEK | 2019-03-31 20:40 |
200 SEK | 2019-03-31 20:40 |
100 SEK | 2019-03-21 20:49 |
100 SEK | Startpris |