Ett par, bruksslitage, glasyrkrackeleringar. Höjd 20,5 cm.
250 SEK | 2019-03-31 19:10 |
200 SEK | 2019-03-31 19:10 |
150 SEK | 2019-03-31 18:45 |
125 SEK | 2019-03-28 12:40 |
100 SEK | Startpris |